З’єднання PPPoE (Win 8)

Налаштування PPPoE з’єднання для Windows 8

УВАГА! Налаштування робиться з адміністративними правами. На всі попередження системи безпеки Windows 8 треба відповідати "Yes" або "Да", тому що кожен крок даної інструкції необхідний для правильної настройки з'єднання. 

Переконайтеся, що мережевий кабель підключений до мережевої карти вашого комп'ютера / ноутбука. Мережевий адаптер повинен бути налаштований на автоматичне отримання налаштувань. 

  1. Лівою кнопкою миші клацніть по плитці "Робочий стіл":
  2. У правій нижній частині екрана знайдіть іконку мережі, у вигляді монітораНатисніть на неї правою клавішею миші і в меню натисніть лівою клавішею на пункт "Центр управління мережами і загальним доступом":
  3. Вибираємо пункт «Створення та налаштування нового підключення або мережі»
  4. Вибираємо «Підключення до Інтернету», тиснемо «Далі»
  5. Вибираємо «Все одно створити нове підключення»
  6. Вибираємо «Високошвидкісне (з PPPoE)»
  7. Заповнюємо графи «Логін», «Пароль», ставимо галочку «Запам'ятати цей пароль», В імені підключення пишемо «Internet», тиснемо «Підключити»
  8. Повертаємося в "Центр управління мережами і загальним доступом" і вибираємо «Зміна параметрів адаптера»
  9. Тиснемо праву кнопку на підключенні «Internet» і вибираємо «Створити Ярлик», На питання «Помістити його на робочий стіл?» Тиснемо «ТАК»
  10. На цьому налаштування завершено.
  11. Зверніть увагу, при підключенні Інтернету, після натиснення на ярлик "Internet" на "Робочому столі" необхідно на бічній панелі Charms, що з’явилася, вибрати підключення "Internet" і натиснути кнопку "Підключити"